Spillere

NAVN

#83 Theo Heggen Mathisen

Født

2009

Posisjon

Keeper

Kastearm

Høyre

NAVN

#35 Markus Walen Lindberg

Født

2009

Posisjon

Keeper

Kastearm

Right arm

NAVN

#61 Victor Grønn Ludvigsen

Født

2009

Posisjon

Back

Fatning

Right

NAVN

#10 Chris Ødegård

Født

2009

Posisjon

forward

Fatning

Right

NAVN

#11 Sander Sørdalen Johannessen

Født

2009

Posisjon

Forward

Fatning

Left

NAVN

#7 Marcus Romberg

Født

2008

Posisjon

Back

Fatning

Left

NAVN

#34 Audun Vasstveit

Født

2009

Posisjon

Back

Fatning

Left

NAVN

#25 Shawn Kevin Christensen Olsen

Født

2009

Posisjon

Forward

Fatning

Left

NAVN

#14 Leonel Agnalt

Født

2009

Posisjon

Center

Fatning

Left

NAVN

#22 Rasmus Barstad

Født

2009

Posisjon

Forward

Fatning

Left

NAVN

#31 Miguel Kadeby

Født

2009

Posisjon

Back

Fatning

Left

NAVN

#13 Theo Monrad

Født

2009

Posisjon

Back

Fatning

Left

NAVN

#9 Jon Kevin Hagen-Vitting

Født

2009

Posisjon

Back

Fatning

Left

NAVN

#6 Jakob Gade Holm

Født

2009

Posisjon

Back

Fatning

Left

NAVN

#23 Maximillian Hammeren Eriksen

Født

2009

Posisjon

Center

Fatning

Left

NAVN

#32 Andreas Lund

Født

2009

Posisjon

Back

Fatning

Left

NAVN

#19 Lars Wessel-Larsen Jensen

Født

2010

Posisjon

Forward

Fatning

Left

NAVN

#71 Ole Magnus Nortug

Født

2009

Posisjon

Forward

Fatning

Left

NAVN

#90 Jens Klausen Johansen

Født

2011

Posisjon

Back/Forward

Fatning

Right

NAVN

#27 Daniel Forsberg

Født

2009

Posisjon

Forward

Fatning

Left

NAVN

#12 Noah Monrad

Født

2012

Posisjon

Forward

Fatning

Left

Hovedtrener G15

Henrik Johansson

Lagleder G15

Jon Reidar Hagen-Vitting

Kampreferater

    Kamper

    Dato Motstander Resultat
    01.10 Greåker
    Tunet

    9-4

    14.10 Nittedal
    Greåker
    4-8
    28.10 Nittedal
    Greåker
    5-5
    04.11 Slevik hvit
    Greåker 2
    0-22
    11.11 Ull/Kisa
    Greåker
    1-6
    11.11 Greåker 2
    Råde
    7-0
    25.11 Greåker
    Gjelleråsen
    7-3
    26.11 Stathelle
    Greåker 2
    0-21
    02.12 Greåker 2
    Slevik sort
    7-4
    09.12 Greåker
    Ull/Kisa
    5-5
    17.12 St. Croix
    Greåker 2
    0-14
      2024  
    13.01 Greåker
    Stathelle
    8-4
    20.01 Tunet
    Greåker
    5-5
         
      NM G15  
    27.01 Greåker
    Ull/Kisa
    1-2
    27.01 Lura
    Greåker
    0-7
    27.01 Greåker
    Fjerdingby
    9-1
    28.01 Greåker
    Klepp
    6-0
    28.01 Stavanger
    Greåker
    0-3
    28.01 Tunet
    Greåker
    1-4
         
    10.02 Slevik sort
    Greåker 2
    4-14
    02.03 Greåker 
    Nittedal
    1-4
    03.03 Greåker 2
    Slevik sort
    6-2
    10.03 Stathelle
    Greåker 2
    3-1
    13.03 Sarpsborg 2
    Greåker 2
    3-8
    14.03 Greåker
    Råde
    12-1
    16.03 Gjelleråsen
    Greåker
    5-12
    18.03 Greåker
    Tunet
    10-4
    06.04 Ull/Kisa
    Greåker
    4-3
         
      NM G15
    FINALE
     
    13.04 Greåker
    Nittedal
    1200
         
    19.04 Greåker 2
    Sarpsborg
    1745
    19.04 Greåker
    Gjelleråsen
    1930